Kонцерт поводом Дана Европе

Од 6. до 9. маја 2019.године Школа за музичке таленте је учествовала у пројекту „Музика наде“ који је подразумевао четвородневни камп и концерт поводом Дана Европе. Наши ученици Милана Трујановић, Марко Марић, Љубица Бићанин, Јована Смиљанић, Надежда Ђорђевић, Марија Кали, Нађа Младеновић и Милица Митровић предвођени наставником Пешић Симонидом су имали прилике да током четвородневног кампа сарађују са диригентом Jhoanna Sierralta и да у Симфонијском оркестру прате најпознатијег трубача данашњице Pacho Flores, као и Момчила Бајагића- Бајагу, Васила и Марту Хаџиманов. Концерт је одржан 9. маја 2019.године у Дому синдиката, у „Комбанк дворани“ у присуству председника Александра Вучића, амбасадора Европске Уније Сема Фабрициа и осталих многобројних амбасадора и министара.
Захваљујемо се УГ Music Art Project и госпођи Ђурђи Папазоглу на позиву и одличној организацији.

Симонида Пешића
наставник практичне наставе