Mајсторски курс виолине – професор Марија Шпенглер-Марковић

Мајсторски курсеви / 25. новембар 2021.

УВЕК СПРЕМНИ ЗА УСАВРШАВАЊЕ:Протекле недеље угостили смо др Марију Шпенглер-Марковић, која је нашим виолинистима одржала дводневни мајсторски курс.

Проф. Шпенглер је радила са Нађом Комленић и Ларом Киш, ученицама 7. разреда из класа проф. Оливере Милић-Хиршер и Божидара Радосављевића, Бојаном Шеровић, ученицом 8. разреда из класе проф. Милице Младеновић, Урошем Адамовићем и Стојанком Пешић, ученицима 9. разреда из класа проф. Милице Младеновић и Драгутина Младеновића, као и са матурантима Надеждом Ђорђевић, Милицом Митровић, Софијом Вучовић, Матијом Спасојевићем и Дуњом Стојковића, ученицима из класа проф. Игора Васиљевића, Оливере Милић-Хиршер, Милоша Чорлије и Драгутина Младеновића.

Једва чекамо поновни сусрет!