Свети Трифун и Дан заљубљених

Остала дешавања / 15. фебруар 2021.

Свети Трифун и Дан заљубљених обележава се 14. фебруара сваке године. Како је ове године 14.фебруар била недеља, активности поводом овог празника реализоване су  пар дана раније, у  четвртак 11.2.2021.године.
    Заједно са наставницима општеобразовне наставе ученици првог до осмог разреда су израдили плакате са стиховима из љубавних песама српске књижевности и песама на немачком, енглеском језику и LOVE BOX. Ученице седмог разреда учествовале су изводећи ритмичку тачку и израелску игру Катамар. За ученике од првог до четвртог разреда наставнице разредне наставе припремиле ПП презентацију о Светом Трифуну, веровањима, значају и начину обележавања. Изложба ученичких ликовних радова на ову тему постављена је у холу школе.

Реализатори активности:
    Весна Андрејић, наставница разредне наставе
    Јована Тодоровић, наставница разредне наставе
    Весна Антић, наставница српског језика и књижевности
    Татјана Петровић, наставница енглеског језика
    Ана Николић, наставница немачког језика
    Драгослава Костандиновић, наставница здравственог и физичког образовања
    Слађан Миленковић, наставник ликовне културе